🎁 Nu GRATIS VERZENDING vanaf €29 MARCH26

Beschrijving

Voor de verzachting en verlichting van symptomen bij aanhoudende droge ogen veroorzaakt door chronische verstoring van de traanfilm.

Samenstelling/Inhoud

Hyaluronzuur 0,15 %, polyethyleenglycol 8000 0,5 %, kaliumchloride, calciumchloride, magnesiumchloride, natriumchloride, vitamine B12, steriel water, boorzuur.

Posologie/dosering

3 à 5 keer per dag (vaker indien nodig) in elk oog een druppel.


Kenmerken
Vorm & Textuur Druppels
Artikelcode 2806586

Veelgestelde vragen

Je verwijdert best je lenzen voordat je Artelac Rebalance toepast en wacht ongeveer 15 minuten voordat je ze terugplaatst. Sommige oogdruppels zijn geschikt om óp de lens te gebruiken maar dat verschilt per product. Bij twijfel check de bijsluiter of vraag even je apotheker.

Je kunt Artelac Rebalance meerdere keren per dag gebruiken als je last hebt van droge ogen maar volg de richtlijnen in de bijsluiter. Als je merkt dat je het heel frequent nodig hebt of dat klachten niet verbeteren, neem contact op met je apotheker of arts.

Je kunt verschillende oogdruppels combineren maar wacht 5 tot 10 minuten tussen twee soorten druppels zodat de eerste goed intrekt. Als je één van de middelen via voorschrift gebruikt overleg dan eerst met je apotheker of behandelend arts.

Sommige mensen ervaren kortdurend branderigheid, prikkeling of wazig zien direct na het druppelen. Zijn de klachten hevig, verergeren ze of blijven ze aanhouden... Neem dan contact op met onze apothekers of je arts.

Bewaar Artelac Rebalance volgens de aanwijzingen op de verpakking, meestal op kamertemperatuur en uit direct zonlicht. Kijk op de verpakking voor houdbaarheidsdatum en de bewaartermijn na opening, die informatie staat in de bijsluiter.

Bij lokaal gebruik in het oog is het risico vaak laag maar zekerheid bestaat niet voor iedere situatie. Overleg met je arts of apotheker om zekerheid te krijgen die past bij jouw situatie.

Artelac Rebalance kan je gezichtsscherpte tijdelijk vervagen en in sommige gevallen make-up vervagen als je het direct na het aanbrengen insmeert. Breng de druppels aan nadat je make-up hebt verwijderd of wacht even met opnieuw aanbrengen van make-up.

Een tijdelijk wazig zicht komt vaak doordat de druppel een dun laagje op het oog legt en verdwijnt meestal binnen enkele minuten. Als het wazig blijven langer aanhoudt dan kort na gebruik, raadpleeg dan je apotheker of arts.

Artelac Rebalance Sol 10ml



Voor de verzachting en verlichting van symptomen bij aanhoudende droge ogen veroorzaakt door chronische verstoring van de traanfilm.

14,75

De laagste prijs in 30 dagen € 11,65

Jouw voordeel t.a.v de lanceringsprijs € 17,12 (-14%)

Vlot leverbaar

Verzending binnen 2 à 3 werkdagen

Snel leverbaar

Verzending binnen 1 à 2 werkdagen

Vlot leverbaar

Verzending binnen 2 à 3 werkdagen

Tijdelijk niet beschikbaar

Dit product is tijdelijk niet voorradig

Uit handel

Dit product is uit handel

Nu 3% bijkomende korting vanaf 2 stuks

Voor dit product geldt een maximum bestelhoeveelheid van 50 stuks. Voor een grotere bestelling, gelieve de klantendienst te contacteren.

+15 Punten

Verdien punten bij aankoop van dit product.
Ontdek meer

  • Gratis thuisbezorging vanaf € 59,-
  • Beoordeling van klanten: 4.7/5
  • Veilig en makkelijk online betalen