🎁 Nu Gratis Verzending vanaf €29 MARCH26

BD Micro-Fine™+ insulinespuit

Het gamma van BD Micro-Fine™+ insulinespuiten uitgebreid en omvat momenteel drie verschillende volumes: 1ml, 0,5ml en 0,3ml.

De BD Micro-Fine™+ insulinespuiten staan garant voor:

Veiligheid: De witte en oranje beschermkap garanderen steriliteit

Zekerheid: Een minimale dode ruimte vermindert de kans op luchtbellen en voorkomt verspilling van insuline.

Precisie: Duidelijke zwarte opdruk vergemakkelijkt het lezen en helpt fouten vermijden.

Comfort: De Micro-Fine ™+ naald geeft dankzij de driedimensionale geslepen punt een bijna pijnloze injectie.

Gebruiksvriendelijkheid: De rubberen zuiger glijdt soepel door de cilinder, wat bijdraagt tot de precisie van de insulinedosis.

Keuze: Verschillende naaldlengtes en verschillende volumes van de spuit

Het is belangrijk de inhoud van de spuit te kiezen in overeenstemming met het volume insuline dat men moet inspuiten. Het is gemakkelijker om een kleine hoeveelheid precies af te meten in een kleine spuit dan in een grote.

Kenmerken
  • Het beste chirurgische roestvrije staal
  • Optimale vorm en scherpte van de naaldpunt en bevel (schuine rand)
  • Elektrogepolijste naaldschacht
  • Glijmiddel gemaakt volgens een techniek en formule eigen aan BD
  • Voortdurende evolutie naar fijnere naalden.


Kenmerken
Artikelcode 1656230

Veelgestelde vragen

Ja, BD Microfine+ insuline-naalden passen op de meeste standaard insulinepennen. Controleer voor de zekerheid de compatibiliteit op de verpakking van je pen of vraag het aan je apotheker.

Nee, gebruik elke naald slechts één keer en gooi ze daarna weg. Hergebruik verhoogt het risico op infectie, verstopping en pijn, zet gebruikte naalden in een punctuurbestendige container.

Dat kan, maar bij weinig onderhuids vet is soms een kortere naald of een aangepaste injectietechniek nodig. Overleg met je diabetesverpleegkundige of apotheker welke lengte en techniek voor jou het veiligst is.

Veel mensen ervaren minder ongemak met fijnere en goed ontworpen naalden, maar gevoeligheid verschilt per persoon. Als je veel pijn ervaart bespreek dan alternatieve naaldlengtes of injectietechnieken met je zorgverlener.

Een klein beetje bloed of een blauwe plek is meestal onschuldig, druk kort en zachtjes met een gaasje. Bij aanhoudende bloeding, sterke pijn, toenemende roodheid of pus neem je best contact op met je apotheker of arts.

Bewaar ze in de originele verpakking op kamertemperatuur en op een droge plek buiten bereik van kinderen. Gebruik geen naalden uit beschadigde verpakkingen en raadpleeg de bijsluiter voor extra instructies.

Over het algemeen kun je naalden blijven gebruiken tijdens zwangerschap en borstvoeding maar afstemming op naaldlengte en techniek is belangrijk. Bespreek dit met je verloskundige, arts of apotheker voor persoonlijk advies.

Zet gebruikte naalden direct in een punctuurbestendige (sharp) container en lever die in volgens de lokale regels of via je apotheek. Vraag je apotheker naar de inleveropties in jouw regio.

Bd Microfine+ Ins.sp.demi 0,3ml 30g 8mm 100 324826



BD Micro-Fine™+ insulinespuit Het gamma van BD Micro-Fine™+ insulinespuiten uitgebreid en omvat momenteel drie verschillende volumes: 1ml, 0,5ml en 0,3ml. De BD Micro-Fine...

27,30

Vlot leverbaar

Verzending binnen 2 à 3 werkdagen

Snel leverbaar

Verzending binnen 1 à 2 werkdagen

Vlot leverbaar

Verzending binnen 2 à 3 werkdagen

Tijdelijk niet beschikbaar

Dit product is tijdelijk niet voorradig

Uit handel

Dit product is uit handel

Gratis geleverd vanaf 3 stuks

Dit product heeft een beperkte voorraad van 49 stuks.

+27 Punten

Verdien punten bij aankoop van dit product.
Ontdek meer

  • Gratis thuisbezorging vanaf € 59,-
  • Beoordeling van klanten: 4.7/5
  • Veilig en makkelijk online betalen

Advies nodig?

Onze experts staan voor je klaar
Julie Apotheker

Julie

Apotheker

Jolien Beauty expert

Jolien

Beauty expert