Gratis levering vanaf €49 Kies makkelijk en snel tussen 20.000 producten

Sinutab 500/30 Mg 15 Tabletten



5,70

Geneesmiddel

Direct leverbaar

Bestel voor 15u, vandaag verzonden

Direct leverbaar

Bestel voor 15u, vandaag verzonden

Snel leverbaar

Verzending binnen 1 à 2 werkdagen

Tijdelijk niet beschikbaar

Dit product is tijdelijk niet voorradig

Uit handel

Dit product is uit handel

Sinutab 500/30 Mg 15 Tabletten is een geneesmiddel, max. 3 toegestaan.

  • Gratis thuisbezorging vanaf € 49,-
  • Beoordeling van klanten: 9.2/10 - 19.665 beoordelingen
  • Veilig en makkelijk online betalen

Verzendmethode: DPD Verzendmethode: Postnl Betaalmethode: Ideal Betaalmethode: Visa Betaalmethode: Mastercard Betaalmethode: Paypal

Lees aandachtig de bijsluiter van Sinutab 500/30 Mg 15 Tabletten


Eigenschappen

Een verstopte neus zorgt voor druk in het hoofd, hoofdpijn en ongemak. U heeft het gevoel alsof alles in uw hoofd dicht zit. De 3-in-1 werking van Sinutab biedt verlichting bij een verstopte neus, hoofdpijn en koorts. U kunt de symptomen van verkoudheid en griep verlichten met Sinutab tabletten door de pijn te verzachten, de koorts te verlagen en de neus vrij te houden. Sinutab tabs 500mg/30mg: voor een actieve dag met een helder hoofd.

  • 3-in-1 werking: voor verlichting van verstopte neus - hoofdpijn - koorts.
  • Voor behandeling van symptomen van verkoudheid en griep.
  • Pijnstillend
  • Ontzwellend

Indicatie

Voor de symptomatische behandeling van acute ontsteking van de bovenste luchtwegen, gepaard gaande met verstopte neus, koorts en/of hoofdpijn, griep. 

Gebruik 

  • Twee- tot driemaal per dag 1 à 2 tabletten met water innemen met een tussenpoos van minstens 4 uur. 
  • Niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder medisch advies. 
  • Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar.

Ingrediënten

Werkzame stoffen: paracetamol 500 mg, pseudoefedrinehydrochloride 30 mg.
Andere stoffen: natriumzetmeelglycolaat, microkristallijne cellulose, crospovidone, povidone, magnesiumstearaat, stearinezuur, gepregelatineerd maïszetmeel.

 

Artikelcode: 1727031

Opgelet Contacteer uw behandelende arts wanneer er bijwerkingen optreden.