Gratis levering vanaf €49
5% welkomstkorting WELKOM5
Kies makkelijk en snel tussen 20.000 producten

Ibuprofen Eg 200 Mg Omhulde Tabl 30 X 200 Mg



4,13

Geneesmiddel

Direct leverbaar

Bestel voor 15u, vandaag verzonden

Direct leverbaar

Bestel voor 15u, vandaag verzonden

Snel leverbaar

Verzending binnen 1 à 2 werkdagen

Tijdelijk niet beschikbaar

Dit product is tijdelijk niet voorradig

Uit handel

Dit product is uit handel

Ibuprofen Eg 200 Mg Omhulde Tabl 30 X 200 Mg is een geneesmiddel, max. 3 toegestaan.

  • Gratis thuisbezorging vanaf € 49,-
  • Beoordeling van klanten: 9.2/10 - 6.504 beoordelingen
  • Veilig en makkelijk online betalen

Verzendmethode: DPD Verzendmethode: Postnl Betaalmethode: Ideal Betaalmethode: Visa Betaalmethode: Mastercard Betaalmethode: Paypal

Lees aandachtig de bijsluiter van Ibuprofen Eg 200 Mg Omhulde Tabl 30 X 200 Mg


Indicatie
Ibuprofen EG is een middel tegen pijn, koorts en ontsteking.
Ibuprofen EG, generisch geneesmiddel van Brufen, verlicht uw pijn & koorts.

Contra-indicaties

Wanneer mag u Ibuprofen EG niet gebruiken?

U bent allergisch voor ibuprofen of andere ontstekingsremmende of pijnstillende middelen met inbegrip van acetylsalicylzuur of voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.
U heeft bepaalde ziekten van het immuunsysteem (systemische lupus erythematodes en andere collageenaandoeningen).
U heeft een maag-darmzweer.
Als u een voorgeschiedenis heeft van gastro-intestinale bloeding of doorboring, geassocieerd met NSAID-gebruik.
Als u ernstig nierlijden heeft.
U vertoont een ernstige aandoening aan de lever of het hart.
Gedurende het laatste trimester van de zwangerschap.
Bij kinderen jonger dan 12 jaar (behalve bij juveniele reumatoïde arthritis).
U heeft een voorgeschiedenis van astma of ademhalingsmoeilijkheden of van plotse vochtophoping in huid en slijmvliezen of huiduitslag na gebruik van pijn- en ontstekingswerende geneesmiddelen met inbegrip van acetylsalicylzuur.

Gebruik
Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar

Aanbevolen dosering: 1 tot 2 tabletten om de 4 tot 6 uur
Maximale dosering: 6 tabletten per dag

Toedieningswijze

Bij voorkeur nuchter of vóór de maaltijd (voor een optimale doeltreffendheid)
Patiënten met een gevoelige maag: tijdens de maaltijd
Samenstelling
De werkzame stof in Ibuprofen EG is ibuprofen. Hiervan is 400, 600 of 800 mg aanwezig per tablet.
De andere stoffen in Ibuprofen EG zijn: Dextrose monohydraat, povidon, sucrose ponopalmitaat, stearinezuur, talk, magnesiumstearaat, crospovidon, gehydrateerd siliciumdioxide.

Artikelcode: 3021433

Opgelet Contacteer uw behandelende arts wanneer er bijwerkingen optreden.

Terugname van dit product is niet mogelijk, behalve in geval van gebrek! Wij raden aan om babymelk en geneesmiddelen in kleine aantallen te kopen, want soms mag je ze om medische redenen niet meer gebruiken. Om de kwaliteit van deze producten te garanderen, kunnen we ze niet retour aanvaarden of terugbetalen.